Oferta
Rolety / Żaluzje - Rolety wewnętrzne


Rolety wewnętrzne

Nasze produkty zawierają mechanizm VEGAS, niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Modele VEGAS wyposażone zostały także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakiekolwiek mocowanie. Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Materiały, które mogą zostać użyte do przyozdobienia okien, to nie tylko przebogata gama kolorystyczna ale również funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tkaniny nadające tylko akcent kolorystyczny wnętrzom jak i te o zdecydowanym kolorze, które będą zwracały uwagę na wystrój okna. Polecamy również warianty tkanin przepuszczających światło słoneczne, jak i odbijające je całkowicie lub modele zaciemniające wnętrze niczym rolety zewnętrzne.

Korzyści z zastosowania rolet są:

– wygoda w użytkowaniu (prosty montaż i obsługa),
– łatwość w utrzymaniu czystości (nie zbierają kurzu),
– możliwość dopasowania wymiaru rolety do każdego okna,
– komfort przebywania w pomieszczeniu (ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem),
– gwarancja prywatności,
– walory estetyczne (dekoracja okna i tym samym całego pomieszczenia, możliwość dopasowania koloru rolety do koloru ścian).

Rolety w Kasecie

Rolety Wolnowiszące

Rolety Dachowe

Żaluzje Aluminiowe

Plisy

Moskitiery

Moskitiery stanowią doskonałą ochronę przeciwko owadom (muchom, komarom), gryzoniom, pyłkom roślinnym czy nawet przed kurzem, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, kiedy natężenie niechcianych insektów i pyłków jest największe. Wiosna i lato to taki czas, kiedy chcemy mieć komfort, móc szeroko otworzyć okna i cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca. Niestety wiąże się to z obecnością insektów i pyłków, które są uciążliwe, brudzą mieszkanie i narażają na wzmożone alergie. Warto zatem pomyśleć o zamontowaniu moskitiery, która stanowi niemal niewidzialną barierę i chroni domowników przed nieprzyjemnymi, swędzącymi ukąszeniami owadów. Szczególną ochroną powinny zostać objęte pomieszczenia, w których przebywają dzieci oraz jest magazynowana żywność.