Oferta
Bramy garażowe - Bramy garażowe


Bramy Segmentowe

Podczas otwierania nie zajmują przestrzeni przed garażem, więc są dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd jest krótki. Sprawdzają się również w garażach wychodzących bezpośrednio na ulicę. Są też dużo szczelniejsze od bram uchylnych, dlatego warto je montować w garażach ogrzewanych. Można je też stosować w otworach z łukowym nadprożem. Oto główne cechy jakimi charakteryzują się bramy garażowe segmentowe:


Oszczędność miejsca

Teraz będziesz mieć więcej miejsca w garażu. Dzięki bramie ze sprężynami skrętnymi istnieje potrzeba 10 centymetrowego nadproża. Zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak, jak chcesz.


Oszczędność siły

Bez większego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.


Zyskaj dodatkowe możliwości i rozwiązania

W bramie segmentowych można zastosować drzwi przejściowe w skrzydle bramy. To wygodne i praktyczne rozwiązanie umożliwiające komunikację, bez konieczności otwierania całej bramy co jest dużym atutem nie tylko podczas mroźnej zimy.


Dbasz o zacisze własnego domu

Wyjeżdżając wcześnie rano do pracy nie obudzisz domowników odgłosami otwierającej się bramy. Dzięki sprężynom skrętnym praca bramy jest niemal bezszelestna. I o to chodzi !


Czujesz się bezpiecznie

Sprężyny skrętne są pewnym i niezawodnym mechanizmem w bramie, wyposażonym dodatkowo w zabezpieczenie przed niekontrolowanym opadnięciem płaszcza. To 100 % pewności w każdej sytuacji.


Bramy Uchylne

Ekonomiczne i sprawdzone

Nasza brama jest najtańszą w swojej klasie bramą uchylną dostępną na rynku! Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują niską cenę bramy, a niezawodne działanie potwierdzają zadowoleni klienci.


Praktyczne

Wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy umożliwia zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle. Teraz, bez niepotrzebnego wysiłku, można wyjść, wyprowadzić rower czy schować narzędzia.


Łatwe w obsłudze

Sprawne użytkowanie gwarantuje zespół sprężyn naciągowych oraz samonastawne rolki. Zamykanie i otwieranie bramy przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.


Bezpieczne

Bezpieczne użytkowanie gwarantuje zastosowany zespół sprężyn naciągowych w osłonach. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie daje zawsze pewność zamknięcia bramy, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo mienia.


Trwałe

Długoletnie użytkowanie bramy gwarantuje zastąpienie procesu spawania skręcaniem. We wszystkich bramach uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych, w ten sposób wyeliminowano możliwość powstania ewentualnych ognisk korozji.


Z ociepleniem lub bez

Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie bramy i zabezpieczenie jej od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych garaży.